קצת עלינו

 סטודיו מיזה (MIZZE) ממוקם בלב מרכז התיירות של קיבוץ עין זיוון. הסטודיו הוקם על ידי דברת ואייל בית און ב-2010 והחל את דרכו ברחוב נחלת בנימין, בדרום תל אביב. השם "מי זה" התפתח מהרצון להתרחק משמות מעצבים, ולתת ללקוחות להגדיר את התכשיט שהם בוחרים, להגדיר מה היא החשיבות שהם נותנים לתכשיט שבחרו.

הסטודיו ממוקם במרכז קיבוץ עין זיוון בצפון רמת הגולן, במבנה סורי ישן ששופץ ועוצב מחדש בעץ טבעי. התכשיטים מיוצרים כולם בעבודת יד ומשלבים סמלים קמעות ואלמנטים בעלי משמעויות שונות. העבודה היא עבודת ייצור ידנית של "פעם" (לפני עלי אקספרס), והפריטים עשויים בשזירות שונות מחוטי כותנה, שעווה ועור, ובשילוב מתכות ואבנים מיוחדות. 

אנו מאמינים, כי בחירת התכשיט במיזה אינה אקראית. הבחירה מייצגת אצל האדם מוכנות ורצון לשינוי ולתנועה. כפי שהגה הפילוסוף סנקה:

"Luck is what happens when preparation meets opportunity"

"מזל קורה כשמוכנות פוגשת את הזדמנות". 

 הדרך להגשמה מתחילה במחשבה ובמוכנות ממוקדת מטרה. כשאנו מודעים למטרה בחיינו, אנו פתוחים לקלוט ולזהות ” הזדמנויות ” ואלו יקדמו אותנו לעבר ההגשמה. כשההזדמנות מופיעה בחיינו, כל שעלינו לעשות מרגע הידיעה, הוא פשוט לתפוס אותה...

אתם מוזמנים, כמובן, להזמין באתר או אם יש לכם הזדמנות, אז לעלות לרמה.

לטעום קרואסון טוב במטרלו, להתענג על שוקולד משובח בדה קרינה, ללגום יין איכותי ביקב פלטר ולשבת בכסאות חוץ הכי נוחים בעולם ב Westport Outdoors.

כל זה כמובן בקיבוץ עין זיוון. 

 ברוכים הבאים.