אודות מיזה


מיזה תכשיטים עין זיוון ישראל
DSC_0239

בואו נחשוב לרגע על הפירוש של המילה ” מזל “: מאורע אקראי, בלתי מתוכנן ו/או שאינו בשליטתו של האדם (ויקיפדיה). את הפירוש הזה כולנו מכירים. כעת, מוכנים לתת מבט וחשיבה מכיוון אחר:  מזל = הזדמנות שפוגשת מוכנות!

למה הכוונה אתם שואלים?

קודם עלינו להיות מוכנים. המוכנות כוללת בתוכה הגדרת יעדים/מטרות ברורות בכל תחום בו נחפוץ ונרצה לעשות שינוי או שיפור: הצלחה בתחום העיסקי, הצלחה בזוגיות או קידום בריאות טובה. הדרך להגשמה מתחילה במחשבה ובמוכנות ממוקדת מטרה. כשאנו מודעים למטרה בחיינו אנו פתוחים לקלוט ולזהות ” הזדמנויות ” ואילו יקדמו אותנו לעבר ההגשמה. ההזדמנויות מופיעות בחיינו וכל שעלינו לעשות מרגע הידיעה כי הן מכוונות ליעדינו הוא פשוט לתפוס אותן.

אנו ב”מיזה” מציעים מגוון תכשיטים שממקדים אותנו, מזכירים לנו, משאירים אותנו בפוקוס ובמודעות כלפי היעדים והמטרות שהצבנו לעצמנו.

מבט לצמיד על היד הוא תזכורת יומית, תחושת השרשרת על הצוואר מעוררת אותנו לעשייה מודעת, הטבעת מחכה לרגע להעביר אותה לאחת או האחד הראוי לקשר הזוגי בו אנו חפצים…אתם כבר מבינים…

הסטודיו של מיזה ממוקם במרכז המבקרים של עין זיווון ומשלב בית מלאכה וחנות תצוגה בבניין סורי לשעבר ששופץ ועוצב בעץ טבעי. התכשיטים מיוצרים בעבודת יד מקומית ומשלבים קמעות וסמלים שונים, מגוון שזירות בחוטי שעווה, עור ומתכות מסוגים שונים.

אנו שמחים להציע את המגוון הרחב של התכשיטים המעוצבים של מיזה בקנייה מקוונת, נוחה ופשוטה. אם תרצו לדבר איתנו, בפרטי יצירת הקשר של הסטודיו כתובת מייל וטלפון לכל בירור ושאלה. אנחנו אוהבים לקוחות מרוצים, ונשמח לשמוע את דעתכם בדף העסק של הסטודיו באתר תגובות: תגובות לסטודיו מיזה.

תודה שביקרתם אותנו ושיהיה לכם יום נפלא…